Crveni križ!

U subotu, 14.ožujka 2015.  održano je XVIII. Školsko-općinsko-gradsko natjecanje podmladka i mladeži Hrvatskog crvenog križa u Osnovnoj školi Josipa Badalića u Graberju Ivanićkom.

Ekipa podmlatka Crvenog križa naše škole u sastavu učenica Željka Marković (8.b), Blanka Pavelić (8.b), Anita Pustahija (8.b), Karmen Kovačević (8.c), Emina Majdek (8.c) i Nataša Vukojević (8.c) sudjelovala je na natjecanju i postigla rezultate kojima su na ljestvici poretka zauzele prvo mjesto. Postignutim rezultatima ekipa podmlatka Crvenog križa OŠ braće Radića i njihova mentorica, prof. Martina Sraka stječu pravo sudjelovanja na međužupanijskom natjecanju koje će se održati tijekom travnja ove godine (mjesto održavanja još nije poznato).

Na postignutim rezultatima čestitamo, te želimo puno uspjeha i na natjecanju na međužupanijskoj razini.

Izvor podataka:

Vesna Vučić, prof.

objavio: Kristina Rajković   datum: 2. 6. 2015.