Pun ruksak knjiga

Učenici 3.a razreda koji su se uključili u projekt "Pun ruksak knjiga", kojemu je cilj promovirati knjigu i čitanje, te poticati cijelu obitelj da se uključi u čitanje o ovom su projektu vodili i Dnevnik čitanja, te izdvajam  dojmove pojedinaca.

"Najviše mi se svidjela knjiga Kastor vrtlari zato što su Kastor i Frippe posadili grah i uzgojili ga za svoje obroke. Tati i bratu se svidjela knjiga Jurilice.Knjiga je prepuna brzinskih rekorda koje su postigli neustaršivi ljudi.Tatu fasciniraju ljudi koji su uspjeli napraviti tako moćne strojeve.Mami se svidjela knjiga 77 kuhinjskih pokusa"

Lana Popović, 3.a

objavio: Suzana Lacković   datum: 24. 3. 2017.