preskoči na sadržaj
Raspored informacija

RASPORED INFORMACIJA POSLIJE PODNE (5. do 8. razred)

MJESEC

DATUM

VRIJEME

LISTOPAD

17. 10. 2019. (četvrtak)

1630 do 1730

STUDENI

14. 11. 2019. (četvrtak)

1630 do 1730

PROSINAC

12. 12. 2019. (četvrtak)

1630 do 1730

SIJEČANJ

23. 1. 2020. (četvrtak)

1630 do 1730

VELJAČA

20. 2. 2020. (četvrtak)

1630 do 1730

OŽUJAK

19. 3. 2020. (četvrtak)

1630 do 1730

TRAVANJ

23. 4. 2020. (četvrtak)

1630 do 1730

SVIBANJ

21. 5. 2020. (četvrtak)

1630 do 1730

 

U Kloštar Ivaniću, 20. 9. 2019.

  :: opširnije :: 


objavio: Sergej Pavlek  datum: 27. 9. 2019. 17:18

Raspored individulanih informacija (predmetna nastava - 5. do 8. razred)

Razred

učiteljica / učitelj

razrednica / razrednik

PRIJE PODNE

5. a

Jasmina Mandić

Utorak 10:20 - 11:05

5. b

Martina Podnar Bočkaj

Utorak 10:20 - 11:05

5. c

Biljana Šunjić

Utorak 11.10 – 11:05

6. a

Vlasta Tolić

Četvrtak 9:10 - 9:55

6. b

Ivan Novak

Ponedjeljak 11:05 -11:55

6. c

Martina Sraka

Četvrtak  11:05 -11:55

7. a

Ksenija Kahlina

Ponedjeljak 9:10 - 9:55

7. b

Sergej Pavlek

Utorak 12:00 - 12:45

7. c

Tihana Mateljan/ Dario Turkalj, zamjena

Srijeda 9:10 - 9:55

8. a

Monika Vulama

Četvrtak 10:20 - 11:05

8. b

Marta Kaćera

Ponedjeljak 8:20 - 9:05

8. c

Antonija Borić

Četvrtak 10:20 - 11:05

 

Karmen Ivančić

Srijeda  10:20 – 11:05

 

Antonija Batković

Utorak  8:20 - 9:05

 

Damir Halapir

Petak  9:10 - 9:55

 

Biljana Popović Horner /

Marina Cimaš

Četvrtak 12:00 - 12:45

 

Miljenko Petračić

Četvrtak  10:20 – 11:05

 

Bojan Raičković

Utorak 9:10 - 9:55

 

s. Miljana Marušić

Utorak 11:05 -11:55

 

Martina Vrbanić

Ponedjeljak  12:00 – 12:45

 

Robert Vrbanić

Srijeda10:20 – 11:05

 

Andrea Ljubičić

Ponedjeljak  12:00 – 12:45

 

Mislav Kolić

Četvrtak  9:10 - 9:55

 

Željana Fabijanić

Srijeda   15:30 -16:25

 

Kristina Rajković

Četvrtak  11:05 - 11:05

POS.ODJEL

Ana Jerković

Petak 11:50 – 12:35

  :: opširnije :: 


objavio: Sergej Pavlek  datum: 27. 9. 2019. 16:33

Raspored individualnih informacija (razredna nastava - 1. do 4. razred)

Razred

Učiteljica / razrednica

PRIJE PODNE

POSLIJE PODNE

1. a

Kristina Rešetar

Petak

    10:15 – 11:00

Petak    

15:35 - 16:20

1. b

Jadranka Ždero

Ponedjeljak  

10:15 –11.00

Ponedjeljak 

15:35 -16:20

1. c

Ivana Pilčik

Srijeda  

10:15 - 11.00

Srijeda 

15.35 - 16.20

2. a

Lidija Cerovečki

Ponedjeljak 

9:25 -10:10

Ponedjeljak 

  14.45 -15:30

2. b

Jasmina Slivar

Ponedjeljak

11:05 – 11:50

Ponedjeljak

13:40 - 14:25

2. c

Kristina Borić

Srijeda 

10:15 -11:00

Srijeda

14:45-15:30

3. a

Snježana Matišić

Četvrtak

10:15 – 11:00

Četvrtak

15:35 – 16:20

3. b

Bogdanka Surla

Četvrtak 

10:15 – 11:50

Četvrtak

14:45 – 15:30

3. c

Sanela Kezerić

Utorak

9:25-10:10

Utorak 

14:45 – 15:30

4. a

Tamara Horčička

Utorak

10:15 – 11.00

Utorak   

  15:35 – 16:20

4. b

Nataša Šimunac

Utorak

9:25-10:10

Utorak  

14:45 – 15:30

4. c

Matea Kljak/ Jelena Mesarić- zamjena

Ponedjeljak

10:15 -11:00

Ponedjeljak

15:35- 16:20

NJ 

Karmen Ivančić

u rasporedu predmetne nastave

u rasporedu predmetne  nastave

EJ 

Renata Kraljić

Petak

9:25-10:10

Petak

14:45-15:30

VJ 

s. Vesna Bošnjak

Petak

9:25-10:10

B-turnis

Petak

14:45-15:30

A-turnus

VJ

Andrea Ljubičić

u rasporedu predmetne nastave

u rasporedu predmetne nastave

  :: opširnije :: 


objavio: Sergej Pavlek  datum: 27. 9. 2019. 16:26
» Arhiva naših vijesti    
 


Kalendar rada


E-DNEVNIK


ŠKOLA ZA ŽIVOT!


Obrazovanje

 

 


Sigurnost na internetu


Red Button

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje: sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

 


Stručni skupovi


Korisne poveznice


Časopisi





preskoči na navigaciju