Naši učenici na županijskim natjecanjima, smotrama i susretima

Učenici Marko Tutić iz  5.a razreda,  te Mario Kletečki, 7.a  i Elizabeta Rešetar iz 7.c razreda pozvani su na županijsko natjecanje iz matematike, koje će se održati u OŠ Ljudevita Gaja u Zaprešiću, 28. 2. . Njihov mentor je učitelj Miljenko Petračić.

Učenici 6.b razreda, Anamarija Milenković, Valerija Sekulić, Fran Kletečki i Martina Kamenarić također su pozvani na natjecanje, a njihov mentor je učiteljica Martina Vrbanić.

Sa sestrom Mateom na  županijsko natjecanje pozvane su učenice 8. razreda: Tea Matijević, Daniela Andrijević, Lucija Milić, Iva Belačić i Marta Novaković, za 18. 2. u Sisak.

Na županijskom sportskom susretu, 17. veljače, naše odbojkašice, učenice 8. razreda Lara Vasari, Glorija Sraka, Ivana Jelušić, Eleonora Kovačević, Marta Novaković, Klaudija Majsec, Marcela Prekpaljaj i Lara Mališ, te učenica Ivana Nedeljko, 6. razred,  osvojile su 3. mjesto. Za natjecanje ih je pripremala učiteljica Inga Presker. Domaćin natjecanju je bila OŠ Šćitarjevo, a natjecanje je održano u sportskoj dvorani SŠ V.Gorica.

Na županijskom natjecanju u OŠ Jakovlje u Jakovlju u poznavanju njemačkog jezika našu školu predstavljao je učenik Dario Martinčević iz 8. b, te postigao 7. mjesto. Njegova mentorica je učiteljica Biljana Šunjić.

Na županijsko natjecanje u poznavanju hrvatskog jezika, koje će se održati 10. ožujka u OŠ D.Selo, pozvane su učenice Iva Lediščak, 8.b  i Lara Vasari, 8.c. Njihova mentorica je učiteljica Jasmina Mandić.

U poznavanju biologije, na županijsko natjecanje pozvane su učenice Glorija Sraka i Ivana Jelušić, obje iz  8.c. Za natjecanje, koje će se održati 11.3. u OŠ Kravarsko, priprema ih njihova mentorica, učiteljica Martina Sraka.

Na županijsku smotru Lidrano, u kategoriji školskog lista, prijavljen je i list naše škole "Kloštar". Školski list predstavljaju učenica Vlatka Kljak, 7.c i mentorica, urednica lista, učiteljica Vlasta Tolić.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 15. 2. 2011.