Školsko-općinsko-gradski susret LiDraNO 2016.

Nakon odabira literarnih radova učenika naše škole, školsko povjerenstvo na školsko-općinsko-gradski susret LiDraNo 2016. prijavilo je u kategoriji literarnog stvaralaštva radove učenica Marte Novaković, Ive Mlakić, Sare Botinčan i Luane Kovačević.

Nakon održanog susreta, povjerenstvo je literarni rad učenice Marte Novaković iz 7.b i literarni rad učenice Ive Mlakić, 8.c proslijedilo na županijsku smotru LiDraNo 2016. .

U okviru istog susreta učenika, prijavljen je školski list „Kloštar“ na županijsku smotru u kategoriji novinarskog stvaralaštva.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 12. 2. 2016.