Poštovani učenici i roditelji,

na ovoj stranici možete pratiti sve novosti vezane uz održavanje nastave na daljinu u našoj školi.

Virtualne učionice

Virtualne učionice naših učenika postavljene su na Microsoftovoj aplikaciji Teams, u sustavu Office 365 za škole.

Poveznice:

Office 365 za škole

Teams za računalo

Teams za mobilni uređaj možete preuzeti u Google Play-u.

Učenici se u virtualne učionice moraju prijaviti svaki dan, ali u vrijeme koje žele ili po dogovoru s predmetnim nastavnicima.

Ponašanje u virtualnoj učionici se prati kao i u pravoj, te se primjenjuju pravila Kućnog reda i Pravilnik o predagoškim mjerama. Učenik se prati preko AAI@Edu.hr elektroničkog identiteta.

Učitelji moraju pratiti rad učenika i bilježiti aktivnost.

Brojčanih ocjena nema.

Ocjenjuje se opisno u e-dnevnik: izlazne kartice, bilješke o radu i sl.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 17. 3. 2020.