ZADNJI DAN NASTAVE

Dragi roditelji i učenici,

još jedna nastavna godina je iza nas, a pred nama je dugo toplo ljeto i nadam se da ćemo se uspjeti svi odmoriti i pripremiti za nove izazove.

Zbog epidemiološke situacije i posebnih uvjeta rada u ovoj nastavnoj godini, nismo svečano obilježili Dan škole niti organizirali druženja.

Kako je izgledalo učiti, raditi, natjecati se… tijekom ove neuobičajene nastavne godine, saznat ćete kroz virtualnu šetnju našom školom koju su vam pripremili naši učenici i učiteljica informatike Ivana Jurić.

PODJELA SVJEDODŽBI JE 5. srpnja 2021. godine:

Od 8.00 do 9.00 PREDMETNA NASTAVA/ autobusi dolaze na stanice oko 7.30

Od 10.00 do 11.00 RAZREDNA NASTAVA/ autobusi dolaze na stanice oko 9.30

UDŽBENICI I RADNE BILJEŽNICE

Sukladno članku 14.Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu, sredstva za nabavu udžbenika za obvezne i izborne nastavne predmete učenicima osnovnih škola osigurana su u Državnom proračunu.

OPĆINA KLOŠTAR IVANIĆ I OVE ĆE GODINE FINANCIRATI NABAVU RADNIH BILJEŽNICA.

· U očekivanju povratka na „staro normalno“, molim vas da pratite stranicu naše škole kako bi saznali o organizaciji dopunskog nastavnog rada, upisima u srednje škole i u domove te o načinu organizacije nastave u 2021./2022. školskoj godini.

Sve će informacije stizati pravovremeno, do tada srdačan pozdrav!!!

Ravnateljica: Tatjana Bakarić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 18. 6. 2021.