NASTAVA NA DALJINU ZA UČENIKE PREDMETNE NASTAVE OD UTORKA 25.1. DO 31.1.2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji/skrbnici, zbog velikog broja razrednih odjela u samoizolaciji, a uz prethodnu preporuku liječnice i uz suglasnost Zagrebačke županije i Stožera civilne zaštite Kloštar Ivanić odlučeno je da će se nastava za učenike premetne nastave (od 5. do 8. rzred) od utorka 25.1. do zaključno ponedjeljka 31.1. 2022. odvijati po modelu C, odnosno na daljinu.
Nastava na daljinu za učenike viših razreda odvijati će se prema redovnom rasporedu u realnom vremenu na platformi Microsoft Teams.

Učenici nižih razreda i dalje prate nastavu po A modelu odnosno u školi.
Sve obavijesti o nastavi i povratku učenika u Školu pratite na školskoj mrežnoj stranici.

Ravnateljica: Tatjana Bakarić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 24. 1. 2022.