Posjet djelatnika PP Ivanić Grad

U okviru preventivnog djelovanja škole, a vezano za sigurnije snalaženje u prometu na putu od kuće do škole, policijski djelatnici PP Ivanić Grad posjetili su prve razrede naše škole u utorak 12.09.2017.

Tom prilikom policijski djelatnici dodatno su upoznali i upozorili učenike na opasnosti u prometu koje postoje ne putu od kuće do škole s naglaskom na poznavanje osnovnih pravila kretanja i ponašanja u prometu kao pješaka.Predavanje je održano u sklopu akcije "Poštujmo naše znakove".Prvašići su na poklon dobili i kišne kabanice.

V.Vučić, pedagoginja

objavio: Suzana Lacković   datum: 25. 9. 2017.