PODJELA UDŽBENIKA

– UDŽBENICI I POMOĆNA NASTAVNA SREDSTVA ZA 2018./ 2019. ŠKOLSKU GODINU

Poštovani roditelji, potpisivanjem Sporazuma između Zagrebačke županije, Općine Kloštar Ivanić i Osnovne škole braće Radića Kloštar Ivanić osigurana su sredstva za dokup i kupovinu udžbenika i  pomoćnih nastavnih sredstava za predstojeću školsku godinu.

1. - 4. RAZREDI

- osigurani su svi udžbenici ( dokup ili staro) , sve radne bilježnice za REDOVNE predmete / NOVO/, kao i  radni udžbenici /NOVO/ iz matematike  i likovna mapa.

- OBVEZA RODITELJA- KUPITI udžbenike i radne bilježnice iz izbornih predmeta

5. i 6. RAZREDI

- osigurani su  udžbenici ( dokup ili  staro), sve radne bilježnice za sve REDOVINE predmete i kutije za tehničku kulturu

* NAPOMENA – INFORMATIKA ZA 5. I 6. RAZRED JE OD OVE ŠK. GOD. OBVEZAN PREDMET

- OBVEZA RODITELJA- KUPITI- udžbenike i radne bilježnice za izborne predmete i likovne mape.

7. i 8. RAZREDI

- osigurani su  udžbenici ( dokup / staro), sve radne bilježnice za sve REDOVINE predmete i kutije za tehničku kulturu

* NAPOMENA – INFORMATIKA ZA 7. i 8.  RAZRED JE IZBORNI PREDMET

PODJELA UDŽBENIKA-  23. KOLOVOZA/ četvrtak/ 2018. od 17.00- 18.30 sati

objavio: Sergej Pavlek   datum: 19. 6. 2018.