Osmaši u srednjoj školi!

U okviru otvorenih dana Srednje škole Ivan Švear u Ivanić Gradu te skorašnje odluke koju školu odabrati nakon osnovne, naši učenici osmih razreda i njihovi razrednici uputili su se put Ivanić Grada u SŠ Ivan Švear, 8.svibnja.  U srednjoj školi dočekale su nas socijalna pedagoginja Kristina Anić Kuhar i pedagoginja Nada Gregorek. U prostoru knjižnice učenici su dobili opće informacije o školi, programima školovanja pa i pojedinosti za programe za koje su učenici pokazali interes. Učenici su  imali mogućnost razgledati informatičku učionicu, kabinet kemije, kabinet frizerstva te radionice u kojima se izvodi nastava.

S obzirom da su roditelji učenika osmih razreda na roditeljskom sastanku u našoj školi dobili detaljne informacije o nastavku školovanja kroz predavanje  pedagoginje Nade Gregorek, vjerujemo da će upis u srednju školu i ovoj generaciji proći što uspješnije. Naravno, prije toga treba izbjeći i popravne ispite u osnovnoj!

Puno sreće, osmaši!

objavio: Administrator   datum: 9. 5. 2012.