Ispis prijavnica - završetak prijava obrazovnih

U srijedu 7.7. u 12:00 završava prijava obrazovnih programa (odabir škola, promjene prioriteta odabranih škola ....) i u 12:00 započinje ispis prijavnica. Svi učenici i roditelji (koji mogu) dolaze u srijedu 7.7. u 12:10 u školu potpisati prijavnicu. Učenici čiji roditelji ne mogu doći dolaze po prijavnicu i odnose je kući na potpis te je vraćaju potpisanu u četvrtak 8.7.

Zaprimanje prijavnica: srijeda 7.7. do 13:00
                                    četvrtak 8.7. od 8:30 do 12:00

Molim sve učenike da dođu u navedeno vrijeme. Učenici koji ne vrate potpisanu prijavnicu neće se moći upisati u srednju školu u ljetnom upisnom roku.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 6. 7. 2021.