Početak prijava učeničkih domova u ljetnome roku

Kao što je propisano Odlukom o uvjetima za prijam učenika prvih razreda srednjih škola u učeničke domove u školskoj godini 2021./2022., dana 12. srpnja 2021. godine od 12:00 sati započinju prijave učeničkih domova.

Ogledne ljestvice poretka bit će vidljive nakon 18:00 sata istoga dana. Učenički domovi moći će se prijavljivati sve do 15. srpnja 2021.

Upisnice će biti dostupne na kartici "Moj odabir" 10. srpnja nakon 12:00 sati. Samim time, nakon objave konačnih ljestvica poretka, kandidati će moći ispisati i upisnicu (na kartici "Moj odabir") koju će, zajedno s ostalom dokumentacijom potrebnom za upis, elektronički ili osobno dostaviti u srednju školu u kojoj su ostvarili pravo upisa do 14. srpnja, a srednja škola zaprimljene dokumente treba označiti u sustavu.

Učenici koji nisu u mogućnosti ipisati upisnicu kod kuće mogu to napraviti u školi od 8:30 h. Za ispis upisnice potreban je HUSO identitet i pin za upise.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 11. 7. 2021.