Posljednje zbogom našoj Tihani

Zbogom, draga Tihana!

Vijest o tragičnom i preranom odlasku  naše Tihane sve nas je neizmjerno rastužila.

Tihana Škorić bila je topla, mila, uvijek nasmijana djevojčica, učenica 6.a razreda, divna prijateljica, brižna i požrtvovna u obitelji. Njezin se kratki život  ugasio na pragu odrastanja.

Neizmjerno će nam nedostajati  mali borac koji s osmijehom na licu hrabro kroči stazama života i svojom pojavom budi nadu u bolje sutra.

Draga Tihana, uz tebe smo  učili da život čine male stvari, da sreća ovisi isključivo o tome iz kojega kuta gledamo, a tvoj je uvijek bio onaj pravi - pozitivan, da život živimo punim plućima i sve loše ostavimo iza sebe te  da se veselimo davanju, ma koliko malo dobili za uzvrat.

Opraštamo se od Tebe  s bezgraničnom tugom i neizrecivom prazninom u srcu.

Hvala Ti  što si nam dozvolila da budemo dio tvog životnog puta i iskreno se nadamo da si sada na ljepšem i boljem mjestu jer samo takvo mjesto  i zaslužuješ.

Tvoji prijatelji iz razreda i škole, razrednica,  učitelji i svi djelatnici Osnovne škole braće Radića.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 17. 8. 2021.