PRVI DAN NASTAVE, 5.9.2022.

• U 7.30 sati počinje nastava za učenike  od 5.do 8. razreda  i završava u 10.00 sati,  školski autobusi su na polaznim stanicama u 6.50 sati
  • U 8.20 sati počinje nastava za učenike 3. i 4. razreda ( učenici trebaju biti na stanicama oko 7.25 )   i završava u 11.00 sati.
  •  U 11.50 sati počinje nastava za učenike 2. razreda ( na stanicama trebaju biti od 11.05)  i završava u 14.00 sati

Učenici od 2. do 8. razreda trebaju ponijeti školsku torbu, bilježnicu/ informativku, papuče i pernicu.

PRVAŠIĆI U PRATNJI RODITELJA DOLAZE U 12.00 SATI U ŠKOLU,  TREBAJU PONIJETI ŠKOLSKU TORBU, PERNICU I PAPUČE. NAKON KRAĆEG PRIGODNOG PROGRAMA, OSTAJU U ŠKOLI DO 14.00 SATI.

• Za učenike 1. i 2. razreda bit će organizirana  prehrana  od prvog dana nastave ,  za ostale učenike  prehrana  će početi  drugi tjedan ( od 12.9.2022. godine).

Sve ostale informacije vezane uz organizaciju prvog tjedna nastave učenici će dobiti prvog dana u školi.

Želim svima uspješnu i  sretnu novu školsku godinu.

Ravnateljica, Tatjana Bakarić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 25. 8. 2022.