Organizacija nastave u šk. god. 2022./ 2023.

Organizacija nastave u šk. god. 2022./2023. :

• UČENICI OD 5.DO 8. RAZREDA   imat će nastavu samo u jutarnjoj smjeni

• UČENICI 1. i 2. RAZREDA  se tjedno  izmjenjuju u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni s  UČENICIMA 3. I  4. RAZREDA

U prvom tjednu nastave u jutarnju smjenu uz učenike od 5. do 8. razreda  idu i učenici 3. i 4. razreda, u popodnevnu smjenu učenici 1. i 2. razreda.

SVE DODATNE INFORMACIJE UČENICI ĆE DOBITI PRVI DAN NASTAVE OD SVOJIH RAZREDNIKA.

NAPOMENA VEZANA ZA PRIJEVOZ UČENIKA:

• Vrijeme  točnog početka  nastave po smjenama i  vrijeme polaska školskih  autobusa s matičnih stanica  objavit ćemo tijekom idućeg tjedna ( nakon  razgovora i dogovora s prijevoznikom).

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 26. 8. 2022.