Zoom sastanak s partnerima iz Francuske, Španjolske i Albanije

S početkom nove nastavne godine tradicionalno se uključujemo u projekt obilježavanja Europskog dana jezika 26. rujna kroz projekt razmjene razglednica sa školama diljem Europe. Učenici su sami izrađivali razglednice koje se šalju na adrese škola diljem Europe, te su na iste pisali prigodne dobre želje.

26. rujna održali smo zoom sastanak sa partnerima u projektu iz Francuske, Španjolske i Albanije. Saznali smo neke pojedinosti o njihovim školama, te smo naučili kako se pojedine riječi kažu na njihovim jezicima. Najlakši nam je bio francuski, svi smo znali Bonjour i Merci. Našu Školu predstavljali su učenici 6. a i c, te 7. a i c razreda koji su sudjelovali u izradi razglednica.

objavio: Ivana Jurić   datum: 27. 9. 2022.