Bučice od kolaža

Nadahnuće Bučijadom

Bučice od kolaža

Nadahnuti proteklom priredbom u slavu buče, prepoznatljive poljoprivredne kulture ivanićkog kraja, učenici su na satovima likovne grupe izrađivali to narančasto povrće od kolaža u 3D obliku. Bučice su oblikovali od vrpci kolaža koje su na plohi postavili križno i zalijepili na sredini. Vrpce se od dna podižu u lukovima do vrha te potom lijepe njihovi krajevi tvoreći kuglu. Na vrh se zalijepe zelene peteljke od uske role kojoj su razdvojeni završetci. Gotove bučice od kolaža izložili smo na panou u predvorju škole.

Vlasta Tolić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 19. 10. 2022.