Zatvaranje prometnica na području ZŽ - prijevoz učenika

U tijeku su sanacije klizišta na području Zagrebačke županije, zbog navedenog je moguće da prometnice koje se koriste za prijevoz učenika budu privremeno zatvorene.

Molim Vas da pratite na linku od Županijske uprave za ceste objave o Odlukama o zatvaranju dijela prometnica i ako se zatvara prometnica kojom učenici putuju u školu i iz škole, da me o tome obavijestite. Web stranica je slijedeća:   https://zuczg.hr/

Trenutno su aktualne obavijesti o zatvaranju prometnica na području: Rugvice, Kozlikovog i Golog Vrha, Gornje Zdenčine, Tomaševca, Komina, Preseke, Predavca, Ivanić Grada i Gornjeg Tkaleca i Plešivice. Pa molim ravnatelje s tog područja da provjere da li zatvorene pravce koriste učenici za prijevoz.

Ostale molim da povremeno prate web stranicu ŽUC-a.

Srdačan pozdrav

Sunčana Pasecky

Viša referentica za plansko-analitičke poslove
Upravni odjel za odgoj i obrazovanje

objavio: Sergej Pavlek   datum: 7. 3. 2023.