PREVENTIVNA AKCIJA „ PROGRAM PROMETNE KULTURE ZA NAJMLAĐE“

3. travnja  2023. godine, u dvorištu naše škole, za  učenike drugih razreda održana   preventivna akcija   „ Program prometne kulture za najmlađe“ pod generalnim pokroviteljstvom  Ministarstva znanosti i obrazovanja u organizaciji  Udruge  Preventivni program o sigurnosti  u cestovnom prometu  u suradnji  s tvrtkom  Jumicar Hrvatska, te partnerima: GDCK Ivanić Grad, VZ Kloštar Ivanić, DVD  Kloštar Ivanić, PU zagrebačka – PP Ivanić Grad.

Iako je bio izrazito vjetrovit dan, učenici su uživali u realizaciji  Programa u čemu su im uz   navedene sudionike  i organizatore pomagali  i naši učenici 8. razreda koji su se pokazali kao izvrsni pomagači.

• Na  linku ispod možete vidjeti kako je sve to izgledalo:

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Ivana Jurić   datum: 14. 4. 2023.