NATJECANJA U ZNANJU UČENIKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2012./13.

Natjecanja u znanju učenika u školskoj godini 2012./13.

Početkom drugog polugodišta počela  su školska natjecanja u znanju učenika.

Prvo natjecanje, 16.1.2013., po rasporedu je bilo iz područja literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva – Lidrano, stoga je literarni rad učenice 4.b, Marte Novaković Gospođica Točka proslijeđen na općinski susret  u OŠ Posavski Bregi. Učiteljica mentor Bogdanka Surla Martina je učiteljica koja ju je vodila u literarnom stvaranju.

Iduće natjecanje je matematika, 17.1.2013.

Natjecanju su pristupili učenici 5.razreda: Mateo Špagnut, Nikola Jurić,Lucija Kašnar, Iva Mlakić,Antonela Lisjak, Sara Đambo i Matija Novak.

Učenici 6.razreda:Antonija Ćosić, Nataša Vukojević, Patrik Gazec, Marin Jelić, Kristijan Radovac, Anita Pustahija, Ana Tutić, Marijan Matijević i Karmen Kovačević.

Učenici 7.razreda:Marko Tutić, Emil Frigan, Nikola Kašnar i Antonio Andrijević.

Svojim postignutim rezultatima pravo na sudjelovanje na županijskom natjcanju postigli su učenici Mateo Špagnut,5.b, Antonija Ćosić, 6.c i Marko Tutić, 7.a. Županijsko natjecanjeiz matematike održat će se 15.2. 2013. U OŠ S.Basaričeka u Ivanić Gradu. Učitelji koji su ih pripremali za natjecanja su učiteljica Martina Vrbanić i učitelj mentor Miljenko Petračić.

Natjecanje iz računalstva i informatike održalo se 21.1.2013. Natjecanju su pristupili učenici Leon Rešetar, Ana Haramustek i Antonija Ćosić. Učitelj voditelj Sergej Pavlek.

Natjecanju u poznavanju engleskog jezika mogli su pristupiti samo učenici 8.razreda. na ovom natjecanju znanje su „odmjerili“ Dalia Hajdina, Sara Jelić, Lucija Majdek, Štefanija Jelačić, Tomislav Krešo, Andrijan Blažević, Danijela Sporiš, Valentina Sačer, Tea Cecelja, Marina Pavičić, Vanesa Hodžić, Filip Frigan i Leon Babić. Učiteljica Ksenija Kahlina pripremala ih je za natjecanje.

Na općinsko-gradskom natjecanju iz fizike, 23.1.2013. našu školu su predstavljali učenice i učenici 8.razreda: Martina Kamenarić, Lukrecija Kavčić,  Mario Đura i Vilim Frigan.Učitelj voditelj Tomislav Pavković.

Natjecanju iz njemačkog jezika, 4.2., pristupili su učenici 8. razreda: Filip Frigan, Paulić Dominik, Sporiš Danijela, Marina Pavičić, Leon Babić, Matea Dojder, Andreja Virić, Dalia Hajdina i Jelena Sambolić. Učiteljica voditeljica Natalija Đerek.

Natjecanju iz povijesti,6.2., pristupili su učenici 7. i 8.razreda: Kristina Knežević, NikolaKašner, Alen Brcko, Bruno matovina, Luka Smolčić, Danijela Sporiš i Antonio Ganić. Učiteljica voditeljica Ana Stilinović.

Natjacanje iz geografije, 7.veljače, učenici  5. razreda: Lucija Kašner, Valerija Bradić, Filip Filipović, Petra Domitrović, Lukas Šinjor i Lucija Pavanić.

Učenici 6.razreda: Ana Tutić, Ivan Kovačić, Karmen Kovačević, Luka Španiček, Nela Ivanković, Kristijan Radovac, Ana Haramustek, Antonija Ćosić, Nataša Vukojević, Gabriela Juko, Emina Majdek i Patrik Gazec.

Učenici  7. razreda: Dominik Matijević, Ivan Marojević, Marko Grmača, Ivana Katana i Veronika Ivanković. Učitelj voditelj Robert Vrbanić.

Natjecanje iz hrvatskog jezka za učenike 7. i 8. razreda održalo se 8.veljače na kojem su sudjelovali: Karla Vasari, Dominik Matijević, Ivana Katana, Marko Grmača, Valentina Brcko, Bruno Matovina, Ivana Šilić, Emil Frigan, Veronika Ivanković, Sara Jelić, Lucija Majdek, Martina Kamenarić, Barbara Habljak, Klara Matijević, Karla Matijević, Marina Pavičić i Marija Kovač. Učiteljice voditeljice Irena Noth i Jasmina Mandić.

13.veljače održano je natjecanje iz znanja kemije na kojem su sudjelovali učenici 7. i 8. razreda:Karla Vasari, Bruno Matovina,Emil Frigan , Mario Đura, Valentina Sačer, Sara Jelić, Jura slunjski, Vilim Frigan i Dominik Paulić. Učiteljica voditelj Biljana Popović Hőrner.

Natjecanje iz biologije održano je 14.2.. Na natjecanju su sudjelovali učenici 7. i 8. razreda: Antonio Andrijević, Dominik Matijević, Lucija Ćosić, Renato Tomić, Bruno Matovina, Lorena Tučkorić, Martina Jaković, Ivana Šilić, Bruno Matovina, Emil Frigan, Marko Grmača i Ivana Katana. Učiteljice voditeljice Martina Sraka i Biljana Popović Hőrner.

Ekipa odbojkašica ŠŠD „Kloštar" u sastavu: Ivana Nedeljko, Mateja Dojder, Vanesa Hodžić, Valentina Brcko, Ivana Šilić, Karla Vasari, Ružica Ereš, Rea Vuković i Ana Grgić, voditelj: Inga Presker, prof.,uvrstila  se na županijsko natjecanje iz odbojke, koje će se održati 20. veljače 2013. u Vrbovcu.

Ekipa stolnotenisača ŠŠD „Kloštar“u sastavu Ivan Kesić, Filip Frigan, Domagoj Kunović i Mario Jezerčić, voditelj učitelj Ivan Brajnić, uvrstili su se na županijsko natjecanje iz stolnog tenisa (M).

Provedbu školskih natjecanja s učiteljima voditeljima vodila je pedagoginja.

objavio: Kristina Rajković   datum: 26. 2. 2013.