Prva pomoć!

U subotu, 16. Ožujka 2013. U OŠ braće Radića održano je XVIII školsko-općinsko-gradsko natjecanje mladeći Hrvatskog Crvenog križa.  Povjerenstvo imenovano za realizaciju natjecanja pridonio je ugodnoj atmosferi natjecanja. Mladež CK, učenici i učenice 7. i 8. razreda  iz OŠ Kloštar Ivanića, OŠ Posavski Bregi, OŠ Đure Deželića, OŠ Josipa Badalića i škole domaćina, pokazala je još jednom zavidno znanje u pružanju prve pomoći ali i u poznavanju povijesti CK-a. Rezultati su još jednom opravdali geslo:“Prva pomoć je prava pomoć.“ Klub mladeži Gradskog CK-a svojim aktivnostima i vježbama pridonio je boljem upoznavanju sudionika, ublažavanju treme natjecatelja kao i u slobodnom vremenu u očekivanju rezultata.

Stihovi učenika Andrijana Blaževića iz 8.c naše škole dodatno su pridonijeli atmosferi cijelog susreta.

Učenice naše škole jedine su se predstavile u zanimljivom i kreativnom nastupu „Hitne pčelice“. Ekipa učenika OŠ Đure Deželića iz Ivanić Gradana ovoj natjecanju bila je najuspješnija iako je ekipa domaćina za manje od boda bila tik uz njih. Pobjednička ekipa kao najuspješnija sudjelovat će i na županijskom natjecanju.

Svaki susret i druženje učenika obilježi i svestrana podrška tehničkog osoblja škole, pa im i ovim putem zahvaljujemo.

objavio: Kristina Rajković   datum: 9. 4. 2013.