"Isuse vjerujem"

U nedjelju 7.travnja u župi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Kloštar Ivaniću, prema programu Povjerenstva za apostolat Školskih sestara franjevaka Bosansko-hrvatske provincije Prečistog Srca Marijina, održana je smotra vjeroučenika osnovnih škola. U programu je imala i natjecateljski dio, kako u znanju, tako i u igrama spretnosti i kreativnosti, a moto susreta je bio: " Isuse, vjerujem".

U Godini vjere sadržaj natjecateljskog dijela uzet je iz "Moje školske Biblije" za niže razrede, vjeronaučni udžbenik " Snagom Duha" i teme Vjerovanje.

Na natjecanju je sudjelovalo trinaest ekipa, od toga devet iz nižih razreda i četiri iz viših razreda. Sudjelovale su ekipe iz Kloštar Ivanić, Čakovca, Ivanovca i Belice, te dvije ekipe iz Tolise u BiH-u. Prvo mjesto u nižim razredima osvojila je ekipa "Francesco" iz župe Kloštar Ivanić, u kojoj su sudjelovali: Marta Novaković, Vilim Đura, Marija Sušac, Nino Mališ Dijanić, Nika Vratić s mentoricom  s. Draganom Tomić. Prvo mjesto u višim razredima osvojila je ekipa"Anđeli" iz Čakovca.

Ostale slike su u foto-galeriji!

objavio: Kristina Rajković   datum: 16. 4. 2013.