Terenska nastava, kazalište Trešnja

Učenici trećih i četvrtih razreda su u utorak 26.4.2016. godine išli na terensku nastavu u kazalište Trešnja. Tamo su pogledali predstavu Pipi Duga Čarapa.

Na ulasku u kazalište učenike je dočekalo iznenađenje. Pravi gusar,  koji je sjedio na balkonu.

Iako se trudio preplašiti djecu nije mu to uspjelo jer su učenici na kraju pjevali s njim.

Gusar je pomogao Pipi ispričati priču o njenim pustolovinama s Tomijem i Anikom.

Vesela, dobrodušna i izrazito snažna Pipi,nakon svih pustolovina,  na kraju predstave dočekala je svog tatu velikog  gusara.

Foto-galerija!

objavio: Kristina Rajković   datum: 5. 5. 2016.