RED VOŽNJE ŠKOLSKIH AUTOBUSA!

U nastavku pročitajte RED VOŽNJE ŠKOLSKIH AUTOBUSA!

DOVOZ UČENIKA VIŠIH RAZREDA (POČETAK NASTAVE U 7: 30)

1. AUTOBUS , polazak u 6:50:  Stara Marča, Stara Marča, Donja Obreška, Gornja Obreška,  Bešlinec kod šume, Bešlinec kod trgovine, Križci, Čemernica, ŠKOLA.

2. AUTOBUS, polazak u 6:50: Bešlinec kod trgovine, Bešlinec prvi brijeg, Predavec,  ŠKOLA, Ulica kralja Tomislava, Sobočani, Vinogradska ulica, ŠKOLA.
3.AUTOBUS, polazak u 6:50: Vukovarska ulica /početak/, Vukovarska ulica /trafo stanica/, Vukovarska ulica/izlaz u Lipovcu/ Lipovec /okretište/, Lipovec /Vatrogasni dom/, ŠKOLA.

DOVOZ UČENIKA NIŽIH RAZREDA (POČETAK NASTAVE U 8: 20)

1. AUTOBUS, polazak u 7:25 :  Bešlinec prvi brijeg,  Stara Marča, Donja Obreška, Gornja Obreška, Bešlinec, Krišci, Čemernica, Predavec, ŠKOLA.
2. AUTOBUS, polazak u 7:30 : Vukovarska ulica, Lipovec, Ulica kralja Tomislava, Sobočani, Vinogradska ulica, ŠKOLA.

ODVOZ UČENIKA JUTARNJE SMJENE I DOVOZ UČENIKA POSLIJEPODNEVNE SMJENE

Polazak u 11:55 ispred škole; odvoz učenika jutarnje smjene i dovoz učenika poslijepodnevne smjene /2 AUTOBUSA/.

Polazak u 12:45  ispred škole; odvoz učenika jutarnje smjene i dovoz učenika poslijepodnevne smjene /3  AUTOBUSA/.

Polazak u 13:35 ispred škole; odvoz učenika jutarnje smjene /2 AUTOBUSA/.

Polazak u 17:15 ispred škole; odvoz učenika poslijepodnevne smjene/DVA AUTOBUSA.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

U Kl. Ivaniću, 1.rujna 2016.

objavio: Kristina Rajković   datum: 1. 9. 2016.