Fašnik

Najbolje maske OŠ braće Radića nagrađene su na priredbi 'Kloštranski karneval 2011.' održanoj u utorak, 1. ožujka u Pučkom domu u Kloštar Ivaniću, a u organizaciji Općine. Radi se o učeničkim radovima u kategorijama razredne i predmetne nastave u tehnikama kolaža, tempere i akvarela. Nagrađeni su učenici koji su zauzeli prva tri mjesta.

Nagrade školskim maskama

U razrednoj nastavi su:

1. Benedikt Matijević 1.b,

2. Filip Zubatović 4.c i

3.Tamara Ružić 4.b

Od predmetne nastave nagrade su pripale:

1. Mateji Pedljo 7.c,

2. Steli Mihaeli Pavičević 7.c i

3. Palju Tunaju 7.a

Mentorice su bile učiteljice razredne nastave i učiteljica likovne kulture koja ja i odabrala nagrađene radove. Voditelj priredbe bio je za tu prigodu maskirani Božo Balenović iz Općinskog odbora za turizam i kulturu, a pomagali su mu učenici Brigita Bajzek i Antonio Andrijević, 5a, odjeveni u povijesne kostime.

Radove pogledajte u galeriji slika.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 8. 3. 2011.