UPISI u SREDNJU ŠKOLU

Završetak prijava obrazovnih programa je 10. srpanja 2018.

Ispis prijavnica za učenike osmih razreda biti će 10. srpnja 2018. od 12:00 do 13:30 sati. Molimo sve učenike da s roditeljima dođu po iste da bi ih razrednici mogli zaprimiti i evidentirati u sustavu upisa. Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica je 12. srpnja do 12:00.

Ispis upisnica započinje 13. srpnja u 12:00 sati. Učenici koji nisu u mogućnosti ispisati upisnice kod kuće sa svog profila mogu to isto napraviti u školi 13. srpnja od 12: 00 do 13:30 sati i 16. srpnja od 8:30 do 11:00 sati (učenici koji dolaze ispisati u školu upisnicu moraju sa sobom ponijeti svoje podatke za prijavu u sustav upisa),

Objava konačnih ljestvica poretka je 13. srpnja 2018.

Od 13. do 19. srpnja počinje dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja srednje škole (potvrda školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada, i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) u srednju školu. Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao (škole same određuju točne datume za zaprimanje upisnica i dodatne dokumentacije unutar ovdje predviđenog razdoblja i objavljuju ih u natječaju te na svojoj mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole).

objavio: Sergej Pavlek   datum: 6. 7. 2018.