IZLET U CINESTAR

Izlet u Zagreb

Učenici nižih razreda naše škole prošlog su četvrtka posjetili Zagreb i pogledali kino projekciju novog Disneyeva dugometražnog animiranog filma Mačak u čizmama. Učenici su zajedno sa svojim razrednicama uživali u pustolovinama mačka i njegove družine Humpya Dumptya, Kitty meke šape koji su se u potrazi za čarobnim grahom borili protiv zločestih Jacka i Jill. Učenicima se film jako dopao, a naučili su, kako to obično biva, mnogo o prijateljstvu i pomaganju u nevolji i da ipak, na kraju, dobro pobjeđuje. Zato svi vi koji još niste pogledali film uzmite mame, tate, bake, djedove, braću i sestre i požuririte u kino.

Slike pogledajte u foto-galerji!

objavio: Sergej Pavlek   datum: 14. 12. 2011.